Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/dariuszskraba/public_html/adimedia/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Kropla Beskidu dba o środowisko! | ad i media Group - outdoor & advertising

Kropla Beskidu dba o środowisko!

Na ulicach Warszawy i Krakowa pojawiły się ekologiczne kreacje outdoorowe Kropli Beskidu. 30% billboardu stanowią żywe rośliny. Promują butelkę PlantBottle wykonaną w 1/3 z materiału roślinnego, którą marka wprowadziła na rynek pod koniec marca.

nocne_2_d

Warszawa, al. Jerozolimskie

Kampania promowała również proekologiczne postawy, dbanie o naturę i mądre korzystanie z jej zasobów. Zgodnie z hasłem „30% ma znaczenie” zielona ściana stanowi 30% powierzchni, na której się znajduje. Na jednym metrze kwadratowym posadzono około stu sadzonek. Do zbudowania zielonej ściany użyto różnych gatunków roślin, m.in. oregano i tymianku.

dzienne_1_d

Warszawa, al. Jerozolimskie

Zapotrzebowanie ściany na wodę to około 200 litrów dziennie. System nawadniający rośliny składa się z pomp zasilanych energią słoneczną z zamkniętym obiegiem wody. Aby wspomóc wegetację użyto również naturalnych nawozów.

dzienne_2_d

Warszawa, al. Jerozolimskie

Po zakończeniu ekspozycji wszystkie rośliny zostaną przesadzone i będą nadal oczyszczały miejskie powietrze. W maju ekologiczny outdoor pojawi się także w Krakowie.

W tym samym miesiącu kampania Kropli Beskidu zostanie rozszerzona o standardowe nośniki. Marka planuje ponownie wykorzystać materiał z billboardów w ramach tzw. działań advertcycling. W sklepach pojawią się z kolei materiały POS wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kampania została zrealizowana przez ad i media Group na zlecenie domu mediowego MediaCom Warszawa.